< Menu
p
BİZİ ARAYIN
90 286 217 03 30

Boğaza Sıfır Bir Yaşam...

 

Farklı, sıradışı ve yaşam odaklı projeleriyle bölgenin en güçlü konut üreticilerinden Mim Proje İnşaat A.Ş.'nin “Boğaza Sıfır Konutlar” sloganıyla başlattığı PORTO MARE ÇANAKKALE yazlık konut konseptinin üçüncü projesiyle satışa çıkıyor.

Bölgeye doğalgazın gelişiyle yaz ve kış oturulabilecek Porto Mare 3‘ün mimari tasarımında bu kez de taş ön plana çıkıyor.  

İlk iki projeye göre oldukça cazip avantajlar sunan Porto Mare 3, Çanakkale boğazına 100 m2 mesafede 6100 m2 lik arazi üzerine konumlanıyor. Bünyesinde, yetişkin ve çocuk havuzları, Jakuzi, Su dansı gibi su oyun alanları, her daireye özel otopark, dinlenme alanları ve kapalı seyir teraslarını barındırıyor. Porto Mare 3’de konut sahibi olanlar, taşın ve denizin keyfini hem yaz hem de kış, tatildeymişçesine yaşayabilecekler

Toplam 44 konuttan oluşan Portomare Çanakkale 3‘de 1+1 bahçe veya seyir terası, 2+1 bahçe veya seyir terası ve 3+1 seyir terası seçenekleri kullanıcıya sunuluyor. Doğalgaz sistemi ile dileyenlerin hem yaz hem de kış yaşayabileceği Porto Mare 3, kullanıcısına mutlu bir yaşam vaadediyor.

 

Porto Mare 3

 

Porto Mare 3