< Menu
p
BİZİ ARAYIN
90 286 217 03 30

Daire Tipleri

 

Farklı, sıradışı ve yaşam odaklı projeleriyle bölgenin en güçlü konut üreticilerinden Mim Proje İnşaat A.Ş.'nin “Boğaza Sıfır Konutlar” sloganıyla başlattığı PORTO MARE ÇANAKKALE yazlık konut konseptinin beşinci projesiyle satışa çıkıyor.

Bölgeye doğalgazın gelişiyle yaz ve kış oturulabilecek Porto Mare 5‘in mimari tasarımında bu kez de taş ön plana çıkıyor

İlk dört projeye göre oldukça cazip avantajlar sunan Porto Mare 5, Çanakkale boğazına 100 metre mesafede 3600 m2'lik arazi üzerine konumlanıyor. Bünyesinde, yetişkin ve çocuk havuzları, her daireye özel otopark, dinlenme alanları ve kapalı seyir teraslarını barındırıyor. Porto Mare 5’de konut sahibi olanlar, taşın ve denizin keyfini hem yaz hem de kış, tatildeymişçesine yaşayabilecekler.

Toplam 22 konuttan oluşan Porto Mare Çanakkale 5‘de 1+1 bahçe veya seyir terası, 2+1 bahçe veya seyir terası ve 3+1 seyir terası seçenekleri kullanıcıya sunuluyor. Doğalgaz sistemi ile dileyenlerin hem yaz hem de kış yaşayabileceği Porto Mare 5, kullanıcısına mutlu bir yaşam vaadediyor.